Zabawy dla dorosłych w domu Wielkiego Brata

Po tygodniu powrotu do przeszłości w programie Big Brother V przyszedł czas na zabawy dla dorosłych. Tym razem Wielki Brat postanowił wyswatać uczestników programu.

Konflikt w domu Wielkiego Brata

Tak nerwowo jeszcze nie było nigdy. Monika Goździalska atakuje Jolę Rutowicz i wygraża jej, że ją pobije. W domu Wielkiego Brata może w każdej chwili dojść do rękoczynów.

Marcin Najman na Gali Boksu Zawodowego

Marcin Najman, uczestnik programu Big Brother V ma stanąć do walki o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski podczas Gali Boksu Zawodowego, która odbędzie się 19 kwietnia w katowickim Spodku.

Czy Albert Sosnowski podejmie wyzwanie?

Przed Albertem Sosnowskim – uczestnikiem programu Big Brother V pojawiła się możliwość stoczenia walki bokserskiej w Stanach Zjednoczonych. Znana jest tylko data – 25 kwietnia. Nie wiemy jeszcze, kto miałby być przeciwnikiem.

Przez konie do serca Joli Rutowicz?

Podczas niedzielnego programu Big Brother Ring prowadząca Gosia Kosik wręczyła Joli Rutowicz dwa pluszowe koniki. Producenci nie chcą na razie zdradzić od kogo są te "nietypowe" prezenty.

Wielki Brat wzywa na casting ostatniej szansy!

Chcesz przeżyć niezwykłą przygodę? Lubisz wyzwania i nowe doświadczenia? Jeśli tak, nie możesz przegapić castingu do programu Big Brother V!

Nowe gwiazdy w domu Wielkiego Brata

Ekipę domu Wielkiego Brata 9 marca zasiliło dwóch nowych uczestników: Monika Brochacka-Goździalska oraz Michał Skawiński.

Kasia już nie taka Nova

W niedzielę 9 marca dom Wielkiego Brata opuściła pierwsza osoba w tej edycji. Jest nią Kasia Nova. Piosenkarka mieszkała w domu równo tydzień.

Za co uczestnicy BBV lubią Jolę Rutowicz?

Jola jaka jest, każdy widzi. Inteligencją nie grzeszy, woli konie od facetów i nie przyjmuje krytyki. Co więc sprawia, że jest lubiana? Jakimowicz powiedział ostatnio, że Jola łagodnieje z dnia na dzień i jest tak szczera, że nie odmówiłby jej niczego.

Wielki Brat nominuje

Jest nieprzewidywalny. Na co dzień zaskakuje uczestników programu Big Brother V oryginalnymi zadaniami, jednak wczoraj pokazał, że może mieć także wpływ na nominacje.

Page 1 of 41234