W ten wigilijny dzień zaśnieżony, kiedy w kościele biją dzwony, przyjmijcie życzenia pełne radości, a w Nowym Roku szczęścia, zdrowia i pomyślności! 

Gdy gwiazdki świecą na niebie, Mikołaj leci do Ciebie, by dać Ci pięknie prezenty i przesłać uśmiech swój święty. 

Przy wigilijnym stole lamiac oplatek swiety, pomnijcie, ze dzien ten radosny w milosci jest poczety. Ze jak mowi wam wszystkim dawne, odwieczne oredzie z pierwsza na niebie gwiazdka Bog w Waszym domu zasiedzie.

 

Szczęśliwych, kojących, wartych pamięci, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz niesamowitego, niezapomnianego, niepowtarzalnego Sylwestra!!! 

Refleksji nad cudem jaki wydarzyl sie dwa tysiace lat temu w grudniowa noc w Betlejem, a takze osobistego doswiadczenia jego mocy w codziennym zyciu …

Cicha noc, swieta noc, jakiz w tobie dzisiaj cud, w Betlejem dziecina Swieta wznosi w gore swe raczeta blogoslawi lud. Radosnych Swiat.

Niech zblizajace sie Swieta Bozego Narodzenia spedzone w gronie najblizszych przyniosa Panstwu wiele radosci, ciepla i optymizmu.

Gwiazdki najjasniejszej, choinki najpiekniejszej,prezentow wymarzonych, swiat mile spedzonych, karnawalu szalonego, roku bardzo udanego zyczy

Sniegu po pachy, smacznej kielbachy. Prezentow kupe, rozgi na dupe, do nieba choinki i wedzonej szynki oraz szczesliwego skoku do Nowego Roku! Zyczy

Jada, jada sanie w gorze cos im mryga – Niech ta Betlejemska gwiazdka swieci nad Toba caly czas przynoszac szczescie i zadowolenie.

Page 1 of 41234